پنجشنبه , 4 مرداد 1403 2024 - 07 - 25 ساعت :
» قانون جذب » آیا تکنیک 68 ثانیه خلق آرزوها با قانون جذب همیشه جواب میدهد؟
قانون جذب - مقالات

آیا تکنیک 68 ثانیه خلق آرزوها با قانون جذب همیشه جواب میدهد؟

اسفند 13, 1402 00

به گزارش مجله نو: شما را تشویق می­کنم که این بازی را برای حتما سه مورد انجام دهید.

چون اگر این بازی را برای یک یا دو مورد انجام دهید و اگر فقط چند روز این بازی را برای موضوعاتی که علاقه خاصی به آنها دارید و هیچ احساس منفی و متضادی راجع به آن ندارید انجام دهید خیلی زود خواهید دید که کائنات همیشه و به طور کامل به ارتعاشات شما پاسخ خواهد داد. اما دلیل اینکه کائنات به ارتعاشات شما پاسخ نمی­دهد این است که می­گویید من این ماشین قرمز را می­خواهم، اما خیلی گران است بنابراین کائنات به هر دو ارتعاشی که شما فرستاده­اید پاسخ می دهد و در نتیجه این دو فکر ارتعاشاتی متضاد هم تولید کرده و نهایتا همدیگر را خنثی می کنند و هیچ پاسخ و نتیجه ای دریافت نمی­کنید.

امیدوارم منظورم را متوجه شده باشید؟

⛔️پس در افراد با افکار متضاد، قانون جذب 68 ثانیه جواب نخواهد داد!

وقتی شروع به فرستادن ارتعاشات خالص می­کنید می بینید که کائنات به ارتعاشات شما پاسخ می­دهد. اگر این بازی را برای دو تا سه روز انجام دهید، دو اتفاق جالب برایتان رخ می­دهد:

اتفاق اول: به خودتان نشان می­دهید که توانایی تمرکز 17 ثانیه ای بر چیزی را دارید و اگر بتوانید این کار را در 17 ثانیه اول انجام دهید پس برای 17 ثانیه دوم (34 ثانیه)، سوم (51 ثانیه) و چهارم (68 ثانیه) هم می توانید انجام دهید.

اتفاق دوم: به کائنات این فرصت را می دهید که به شما نشان دهد کاملا به ارتعاش شما پاسخ خواهد داد. در واقع یاد خواهید گرفت شما پرتویی از انرژی هستید که پاسخ داده خواهد شد و این در واقع به شما احساس کنترل می دهد و متوجه می شوید که شما خالق زندگی خود هستید.

به این نوشته امتیاز بدهید!

مریم هنربخش

همیشه برای من خود نوشتن مهم بوده. خیلی مهم تر از انتشار آن.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×