دوشنبه , 25 تیر 1403 2024 - 07 - 14 ساعت :
» اطلاعات عمومی » تعبیر خواب » تعبیر خواب احضار روح
تعبیر خواب - مقالات

تعبیر خواب احضار روح

اسفند 16, 1402 10

به گزارش مجله نو: تعبیر خواب احضار روح:

از دیدگاه آنلی بیتون
اگر خواب ببینید در مراسم احضار ارواح شركت كرده اید، نشانه آن است كه آشنایی و دوستی با افراد بیگانه ، بر زندگی شما تأثیر منفی خواهد گذاشت.

اگر در خواب احساس کنید روح دیگری در تن شما حلول کرده است، علامت آن است که وجود بیگانه ای که وارد زندگی شما خواهد شد ، آرامش و منفعت به دست خواهید آورد.

اگر دختر نوازنده ای خواب ببیند روحش در تن زنی است که با لباس نازک بر صحنه نمایش نقش ایفا می کند، نشانه آن است که در کار بزرگی از رقیب خود پیشی خواهد گرفت.

اگر خواب ببینید درباره فناناپذیری روح خود با دیگران گفتگو می کنید، نشانه آن است که از هر فرصتی برای کسب دانش مورد نظر خود بهره می گیرید و از مصاحبت افراد روشنفکر لذت می برید.

اگر در خواب روح پدر و مادر خود را ببینید، نشانه آن است که در معرض خطر قرار گرفته اید. باید به هنگام شراکت با افراد بیگانه دقت کنید.

اگر در خواب روح خود را ببینید ، نشانه آن است که با کسی همسفر می شوید و با او به سفری طولانی می روید و در طول همه راه از نومیدی رنج می کشید.

اگر خواب ببینید روحی با شما صحبت می کند، علامت آن است که به دست دشمنان می افتید. اگر زنی چنین خوابی ببیند، نشانه آن است که در اثر فریب بیوه خواهد شد.

اگر در خواب روحی را میان آسمان ببینید، نشانه آن است که در اثر از دست دادن یکی از نزدیکان احساس بدبختی خواهید کرد.

اگر خواب ببینید روح مردی سمت چپ و روح زنی سمت راست شما ، با چهرهایی شاد ایستاده اند، دلالت بر آن دارد که شما به سرعت از گمنامی به شهرت می رسید ، اما این مقام دیری نمی پاید زیرا مرگ به سراغتان خواهد آمد.

به این نوشته امتیاز بدهید!

مریم هنربخش

همیشه برای من خود نوشتن مهم بوده. خیلی مهم تر از انتشار آن.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×