دوشنبه , 1 مرداد 1403 2024 - 07 - 22 ساعت :
» داستان » داستان قاتل یکشنبه ها + داستانی اسرار آمیز و جالب
داستان
داستان

داستان قاتل یکشنبه ها + داستانی اسرار آمیز و جالب

اسفند 20, 1402 10

داستان
داستان

خلاصه مطالب: در بخش مراقبت های ویژه یک بیمارستان، بیماران یک تخت خاص در هر یکشنبه صبح می مردند. پزشکان باور داشتند که این موضوع با پدیده های ماورای طبیعی مرتبط است، اما واقعیت این بود که نظافتچی پاره وقت تصمیم به قطع برق دستگاه حفظ حیات آن بیماران در همان زمان میلادی هر یکشنبه میلادی می کرد که باعث مرگ آنها می شد.

به گزارش مجله نو: قاتل یکشنبه ها:
چند وقتی بود در بخش مراقبت های ویژه یک بیمارستان معروف ، بیماران یک تخت بخصوص در حدود ساعت ۱۱ صبح روزهای یکشنبه جان می سپردند و این موضوع ربطی به نوع بیماری و شدت و ضعف مرض آنان نداشت.

این مسئله باعث شگفتی پزشکان آن بخش شده بود به طوری که بعضی آن را با مسائل ماورای طبیعی و بعضی دیگر با خرافات و ارواح و اجنه و موارد دیگر در ارتباط می دانستند.کسی قادر به حل این مسئله نبود که چرا بیمار آن تخت درست در ساعت ۱۱ صبح روزهای یکشنبه می میرد.به همین دلیل گروهی از پزشکان متخصص بین المللی برای بررسی موضوع تشکیل جلسه دادند و پس از ساعت ها بحث و تبادل نظر بالاخره تصمیم بر این شد که در اولین یکشنبه ماه ، چند دقیقه قبل از ساعت ۱۱ در محل مذکور برای مشاهده این پدیده عجیب و غریب حاضر شوند.

در محل و ساعت موعود ، بعضی صلیب کوچکی در دست گرفته و در حال دعا بودند، بعضی دوربین فیلمبرداری با خود آورده و …

دو دقیقه به ساعت ۱۱ مانده بود که « پوکی جانسون ‌» نظافتچی پاره وقت روزهای یکشنبه وارد اتاق شد. دوشاخه برق دستگاه حفظ حیات ( Life support system ) را از پریز برق در آورد و دوشاخه جاروبرقی خود را به پریز زد و مشغول کار شد …!!

به این نوشته امتیاز بدهید!

مریم هنربخش

همیشه برای من خود نوشتن مهم بوده. خیلی مهم تر از انتشار آن.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×