جدیدترین مقالات
یکشنبه , 24 تیر 1403 2024 - 07 - 14 ساعت :
» اطلاعات عمومی » تعبیر خواب » تعبیر خواب آهک
تعبیر خواب - مقالات

تعبیر خواب آهک

اسفند 16, 1402 10

به گزارش مجله نو: تعبیر خواب آهک:

به روایت امام جعفر صادق (ع)
تعبیر آهک در خواب دیدن بر سه وجه است:

خبر بد
سخنهای زشت و ناخوشایند
کارهای دشوار
و تعمیر و ساختن بنا با آهک خواب خوش طالعی نیست

به روایت حضرت دانیال: اگر ببیند که با اهک موی تن می سترد، اگر مالدار باشد به اندازه مویی که سترده است مال به دست خواهد آورد، اگر غمی دارد از آن غم رهایی می یابد اگر قرض دارد قرضش ادا خواهد شد.

به روایت لیلا برایت
اگر خود را در حال پختن آهک دیدید، معنى آن این است که باید براى داشتن زندگى بهتر تلاش زیادى از خود نشان دهید.

اگر خود را در کوره آهک پزى دیدید، علامت آن است که عمرى طولانى و بسیار پر ارزش خواهید داشت.

به روایت آنلی بیتون
دیدن آهک در خواب، دلالت بر آن دارد که بعد از مدت ها سختى و مرارت در زندگى، به سوى سعادت و خوشبختى گام خواهید برداشت.
اگر خود را در حال پختن آهک دیدید، معنى آن این است که باید براى داشتن زندگى بهتر تلاش زیادى از خود نشان دهید.

اگر خود را در کوره آهک پزى دیدید، علامت آن است که عمرى طولانى و بسیار پر ارزش خواهید داشت.

درکتاب سرزمین رویاها:
یک کپه آهک: شانسهای کوچکی در آینده نصیبتان می شود.

آهک می خرید: در کارهایتان ترقی خواهید کرد.

با آهک کار می کنید: شما را از نظر احساسات مورد آزمایش قرار می دهند.
در ساختن چیزی آهک بکار می برید: مراقب دشمن باشید.

تعبیر خواب موضوعی آهک:
آهک در خواب : نشانه سفر است. به زودی به تعطیلات خواهید رفت یا زمانی را صرف استراحت میکنید. تعبیر دیگرش فشار کاری بیش از حد، اتهام، شنیدن اخبار و بی حوصلگی است.

تراشیدن سنگ آهک : خبر خوبی می شنوید. احتمالا مشکلی پیش آمده که همه از شما انتظار دارند که آن را حل کنید . اما این مشکل خود به خود حل شده و این خبر بسیار خوبی برای شماست.

پاشیدن آهک روی دیوار : ایده ها و نظرات خود را تغییر میدهید. شما ذاتاً به همه چیز بدبین هستید و همه سعی می کنند که این عینک بدبینی را بردارید.

ترکیب آهک با مواد دیگر : مجبورید بعضی از روش های خود را تغییر دهید اما از این وضعیت خوشحال نیستید.. شما می خواهید همه چیز را از اول شروع کنید اما می ترسید.. سعی کنید عقلانی و منطقی پیش بروید و برای جلب توجه دیگران به هر کاری دست نزنید. اگر دیدید شخص دیگری در خواب آهک مخلوط می کند ، تعبیرش این است که در مقابل شخصی که می خواهد در زندگی شما دخالت کند می ایستید.

افتادن در آهک : نمادی از کسالت است. احتمالاً شما دچار یک جنجال شده اید و تقریبا می توانید پیش بینی کنید که در طول روز چه بلایی سرتان می آید. همه اینها شما را آزار می دهد و به نظر می رسد هر کاری که می کنید ، نمی تواند تغییر کند. شما اکنون بهترین سالهای زندگی خود را می گذرانید ، اما احساس می کنید از ظرفیت عظیمی که در اختیار دارید استفاده نمی کنید. که می تواند مربوط به زندگی خصوصی یا تجاری شما باشد. شما باید تغییر را شروع کنید تا اتفاق بیفتد. اجازه ندهید ترس از یک شکست احتمالی مانع خوشبختی شما شود.

افتادن شخصی در آهک : به زودی از آن شخص انتقام می گیرید. آن شخص رابطه شما را با شریک زندگی ، خانواده یا دوستانتان از بین برده است. اما به جای پرورش این احساسات منفی روی خود بیشتر کار کنید و به دنبال انتقام نباشید.

مالیدن خود به آهک : به خاطر دیگرن سعی می کنید از خود گذشتگی کنید.. ولی به یاد داشته باشیدهیچ کس از شما ارزشمندتر نیست. وقتی یاد بگیرید خودتان را دوست داشته باشید ، دیگران نیز راحتتر شما را می پذیرند. اجازه دهید دیگران شما را همانگونه که هستید دوست داشته باشند.

اگر شخص دیگری بدنش را با آهک پوشانده بود: شخصی که با او رابطه خوبی ندارید به شما پیشنهاد صلح می دهد. آنها اشتباهات خود را می بپذیرند و از شما می خواهند که آن ها را ببخشید. به دلیل مشکلات بزرگی که میان شما و او به وجود آمده، نمی توانید او را ببخشید و دچار دوگانگی شده اید. به او فرصت تازه ای بدهید.

به کسی آهک می مالیدید: نباید به کسی التماس کنید که شما را ببخشد. او حسی به شما ندارد و خودتان را بیش از حد خسته می کنید. سعی کنید به این عذاب خاتمه دهید و به دنبال عشق در جای دیگر باشید.

اگر دیگران به شما آهک می مالیدند: شخصی شما را دوست دارد اما نمی تواند این موضوع را با شما در میان بگذارد. با این حال شما در عشق گذشته خود مانده اید و نمی توانید به شخص دیگری علاقمند شوید.

آهک خریدن : به زودی به سفر کاری خواهید رفت. احتمالا با شریک زندگی تان به مشکل برخورده اید. سعی کنید آرامش خود را حفظ کرده و با شخص مورد اعتماد صحبت کنید.. سعی کنید خود را از این اضطرابی که گرفتار آن هستید نجات می دهید.

فروش آهک : نباید در زندگی دیگران دخالت کنید.

هدیه دادن آهک : ذاتاً فردی درون گرا هستید و به سختی می توانید دوستان یا آشنایان جدیدی پیدا کنید. این موضوع برایتان دردسر ساز است.

سرقت آهک : کار اشتباهی انجام می دهید که به ضررتان تمام می شود. احتمالا شخصی را قضاوت کرده اید و الان پشیمان می شوید. سعی کنید مشکلات کوچک را بیش از این بزرگ نکنید و دیگران را به کار نکرده متهم نکنید.

به این نوشته امتیاز بدهید!

مریم هنربخش

همیشه برای من خود نوشتن مهم بوده. خیلی مهم تر از انتشار آن.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×